O firmie

 

Nazywam się Sebastian Boczkal i jestem pasjonatem historii sztuki i antyków. Przez wiele lat byłem nauczycielem praktycznej nauki zawodu w szkole przy ul. Dawida we Wrocławiu. Wybrałem zawód tapicera, ponieważ renowacja mebli stała się nie tylko moją pracą, ale także moją pasją. Meble, które powstają w mojej pracowni, są to meble z historią i duszą, przy których aranżacja wnętrza nabiera subtelnej elegancji, oddając atmosferę dawnych epok.


 


Moją firmę założyłem w 1994 roku. Przez wiele lat siedziba mieściła się przy ul. Małachowskiego 16.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz rosnących zamówień ze strony klientów w 2009 roku zmieniłem lokalizację i znajduje się ona przy ul. Otwartej 14 A. W mojej pracowni tapicerskiej specjalizuję się w renowacji mebli :

  • nowoczesnych t.j. kanapy, sofy, fotele, narożniki itp.
  • mebli stylowych metodą tradycyjną, na trawie zamorskiej, włosiu końskim , włókniny naturalne
  • tapicerstwo samochodowe t.j. kampingi, auta osobowe, dostawcze, zabudowy
  • tapicerka nietypowa t.j. łódki, jachty, samoloty , kluby, dyskoteki itp.
  • W swojej ofercie posiadam duży wybór tkanin obiciowych stylowych i nowoczesnych oraz tkanin na tapicerkę samochodową. Specjalizuję się w renowacji tapicerki stylowej, którą wykonujemy metodą tradycyjną. Używam trawy zamorskiej, włosia końskiego i juty.

    Do renowacji mebli stosuję najwyższej jakości pianki tapicerskie i bardzo dobrej jakości tkaniny. Posiadam w sprzedaży skóry naturalne w różnych kolorach. Moją pracownię staram się dostosowywać do stale rosnących wymagań rynkowych , jako jeden z nielicznych tapicerów posiadam jedną z najnowocześniejszych maszyn do szycia, dzięki której Państwa meble mają niepowtarzalny styl i wygląd. Wzory szyć tapicerskich , grubości nici oraz podkreślenie fasonu mebla , sprawiają , że mebel po renowacji nabiera nowego wyglądu oraz niekiedy nawet kształtu.